Obsługa klienta w DUW

Kończy się przebudowa wewnętrznego dziedzińca w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. W powstałym w ten sposób atrium będzie Sala Obsługi Klientów cudzoziemskich i paszportowych. Sala obsługi będzie miała 600 m2 i ma zwiększyć przepustowość obsługi klientów. Do użytku ma być gotowa w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Nowoczesna Sala Obsługi Klienta w DUW prawie gotowa.

Już za kilka tygodni w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu zostanie otwarta nowoczesna Sala Obsługi Klientów cudzoziemskich i paszportowych. Trwa przebudowa dziedzińca wewnętrznego urzędu. Prace wewnątrz już zadaszonego obiektu są na wysokim stopniu zaawansowania. Zakończono m.in. prace posadzkarskie, rozprowadzenie instalacji grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, rozłożono punkty świetlne i rozpoczęto montaż okienek obsługi klienta.

Nowoczesna Sala Obsługi o powierzchni ponad 600 m2 ma zapewnić poprawę standardu obsługi klientów urzędu. Nowe pomieszczenie zdecydowanie zwiększy przepustowość obsługi klientów paszportowych i cudzoziemców w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Klimatyzowana sala będzie przystosowana do jednoczesnej obsługi 22 klientów i zaoferuje miejsca siedzące dla co najmniej 30 osób oczekujących m.in. na złożenie wniosków czy odebranie decyzji. Planowany termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2019 roku.

Projekt nr 32/7-2017/OG-FAMI pn.: „Poprawa standardu i zwiększenie przepustowości obsługi cudzoziemców w DUW we Wrocławiu” współfinansowany ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

„Wyłączna odpowiedzialność za wyrażone opinie spoczywa na autorze i Komisja Europejska oraz MSWiA nie ponoszą odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji”

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites