Pobiciem z nożem w ręku

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 37-letnią kobietę i 30-letniego mężczyznę za pobicie z użyciem noża. Do ataku doszło w trakcie imprezy z alkoholem w mieszkaniu zaatakowanego mężczyzny. Noża użyła napastniczka. Po pobiciu oboje uciekli z mieszkania, a ofiara trafiła do szpitala. Kobiecie grozić będzie do 8 lat więzienia, a mężczyźnie do 3.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Dwie osoby zatrzymane w związku z pobiciem. Kobieta usłyszała zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia i trafiła do aresztu na okres 3 miesięcy.

Bolesławieccy funkcjonariusze zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o dokonanie pobicia. Zatrzymana podczas ataku użyła noża – trafiła do aresztu na 3 miesiące, grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu w wyniku szeregu działań zatrzymali dwie osoby podejrzane o pobicie, jedna z nich w trakcie pobicia użyła niebezpiecznego narzędzia.

W jednym z mieszkań na terenie Bolesławca, podczas towarzyskiego spotkania połączonego ze spożywaniem alkoholu, doszło do awantury i pobicia gospodarza. Policjanci ustalili, że 37-letnia kobieta oraz 30-letni mężczyzna wspólnie i w porozumieniu zaatakowali właściciela mieszkania.

Dodatkowo kobieta podczas pobicia użyła noża. Bezpośrednio po zdarzeniu sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia a pokrzywdzony trafił do szpitala.

Policjanci w wyniku działań operacyjnych zatrzymali sprawców w różnych częściach miasta.

Sąd wobec zatrzymanej zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Kobieta usłyszała zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności. Podejrzany w tej sprawie mężczyzna odpowie za pobicie, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites