Pozdrowienia z Polski

Do 11 grudnia w Centrum Wiedzy dostępna będzie wystawa pokonkursowa prac dzieci “Pozdrowienia z Polski” oraz prac seniorów “Kokarda Narodowa na Święto Niepodległości”. Pierwszy konkurs polegał na wykonaniu pocztówki z ciekawych miejsc w kraju. W drugim seniorzy wykonywali kotyliony w narodowych barwach.

Komunikat UM w Bolesławcu:

Pozdrowienia z Polski.

W Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy do 11 grudnia można oglądać nagrodzone prace konkursowe „Pozdrowienia z Polski” oraz „Kokarda Narodowa na Święto Niepodległości”. W konkursie „Pozdrowienia z Polski” zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w formie pocztówki przedstawiającej ciekawe miejsca w naszym kraju.

Pierwsze miejsce w konkursie „Pozdrowienia z Polski” zajęli: Oliwia Roman, Adrian Małoszyc, Karolina Liebert. Drugie miejsce zdobyli: Bartosz Kołodziej, Nikola Cesarska, Karolina Miszkiewicz. Trzecie miejsce zajęli: Hubert Kida, Emilia Hoszowska, Wojciech Łozowski, Aicha Hanaf.

Wyróżnienie otrzymali: Maria Mroczek, Dominika Robak, Aleksandra Zięba, Magdalena Skóra, Maja Fiedorowicz, Katarzyna Czarna, Martyna Dańków, Anna Rutyna, Dominika Liebert, Kirylo Soima, Nadia Świerniak, Joanna Udzielak.

Konkurs pn. „Kokarda Narodowa na Święto Niepodległości” był skierowany do seniorów i polegał na wykonaniu tzw. kotylionów w biało-czerwonych barwach. Wyróżnienia w kategorii „Kokarda narodowa na święto Niepodległości” otrzymały: Eugenia Krawczyk, Maria Laudańska, Danuta Suwald, Danuta Piątkowska, Janina Białowąs-Adamowicz, Anna Dąbrowska.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites