Program osłonowy

Samorządy lokalne mogą wystartować w otwartym konkursie ofert na realizację w 2019 roku projektów w ramach Programu Osłonowego “Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”. Wymaga w konkursie dokumentacja musi wpłynąć do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu w terminie do dnia 31 grudnia tego roku.

Komunikat DUW we Wrocławiu:

Program Osłonowy „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.

Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przekazuje informację Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej o otwartym konkursie ofert na realizację w 2019 r. projektów w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.

Projekty mogą być realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego szczebla gminnego, powiatowego lub wojewódzkiego. Szczegółowe informacje o warunkach konkursu zamieszczone zostały na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Podmioty zainteresowane udziałem w konkursie zobowiązane są przesłać wymaganą dokumentację do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu w terminie do dnia 31 grudnia 2018 r. (liczy się data stempla pocztowego). Wnioski złożone po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites