Spotkanie ws. dofinansowania termomodernizacji

W sobotę 13 października o 18.00 w sali konferencyjnej Bolesławieckiego Ośrodka Kultury odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców miasta w sprawie dofinansowania źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze dzięki któremu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków.

Komunikat UM w Bolesławcu:

Zaproszenie na spotkanie informacyjne – ecoDOPŁATY do wymiany pieca i termomodernizacji budynków jednorodzinnych.

13 października 2018 r. (sobota) o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców Bolesławca na temat dofinasowania źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej (II piętro)Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki przy pl. Marszałka J. Piłsudskiego.

Spotkanie informacyjne zaplanowano w ramach rządowego programu Czyste Powietrze, dzięki któremu właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynków.

Program priorytetowy koncentruje się na termomodernizacji oraz efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych, co pozwoli zmniejszyć ilość zużywanej energii cieplnej i rzeczywiste oszczędności finansowe. Zyska na tym również stan środowiska naturalnego, dzięki ograniczeniu emisji pyłów, gazów cieplarnianych i innych substancji.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysokoemisyjnego kotła grzewczego. Szczegóły na ulotce i stronie https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites