Wypadek w Ocicach

Bolesławieccy strażacy wraz z ochotnikami z Ocic i z Nowogrodźca ratowali mężczyznę, który w Ocicach wypadł samochodem z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była na tyle silna, że z samochodu wypadł silnik. Kierowcę trzeba zaś było wydostać z pojazdu używając do tego sprzętu hydraulicznego.

Komunikat KP PSP w Bolesławcu:

Wypadek w Ocicach.

Dnia 23 listopada 2018 r. krótko po godzinie 7:00 doszło do wypadku samochodu osobowego w Ocicach na drodze w kierunku Lwówka Śląskiego.

Po przyjeździe do miejsca zdarzenia strażacy stwierdzili, że samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że z samochodu wypadł silnik, a konstrukcja pojazdu została w znacznym stopniu uszkodzona. Wewnątrz samochodu znajdował się ranny kierowca. Strażacy wykonali dostęp do poszkodowanego za pomocą sprzętu hydraulicznego, ewakuowali go na zewnątrz, udzielili pierwszej pomocy medycznej i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Działania, które trwały prawie 1,5 godziny, brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Bolesławcu, strażacy ochotniczych straży pożarnych z Ocic i Nowogrodźca, policja i zespół ratownictwa medycznego.

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites