Zaproszenie na spotkanie ze św. Mikołajem

W czwartek przypada dzień świętego Mikołaja. Z tej okazji Bolesławiecki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci na spotkanie ze świętym Mikołajem i Śnieżynką. Trwać ono będzie od 15.00 do 18.00 w holu Ośrodka. Aby Mikołaj wręczył dziecku prezent należy przyjść do BOK-u i przekazać przygotowany podarek Śnieżynce. Potem święty Mikołaj wręczy go dziecku.

Komunikat BOK-MCC:

Mikołajkowe prezenty.

Mikołaj i Śnieżynka zapraszają w „mikołajkowy czwartek” na spotkanie z dziećmi w holu BOK – MCC w godz. 15.00 – 18.00. Dla wszystkich rodziców to świetna okazja, aby przygotowany przez nich prezent  został wręczony najmłodszym przez Św. Mikołaja.

Co należy zrobić?  Przyjść do BOK – MCC (hol na parterze) pomiędzy 15.00 a 18.00 i przygotowany dla dzieci prezent przekazać Śnieżynce, która dopilnuje, aby niespodzianka trafiła do wybranej osoby. Mikołaj poprosi dzieci o odebranie prezentu, a rodzice będą mogli uwiecznić ten moment na pamiątkowej fotografii.

W tym samym dniu, pomocnicy św. Mikołaja wręczą małe upominki widzom, którzy wybierają się 6 grudnia do kina „FORUM” na film animowany „Grinch” (w godzinach 14.30, 16.30 i 18.00).

Serdecznie zapraszamy! (info BOK-MCC)

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites