Zatrzymani z narkotykami

Kobieta i mężczyzna, każde w wieku 23 lat, zatrzymani zostali przez bolesławieckich policjantów za posiadanie narkotyków. Doszło do tego po interwencji spowodowanej znalezieniem siekiery na klatce schodowej. Po wejściu do mieszkania jej właścicieli policjanci wyczuli zapach marihuany. Poza nią znaleźli w mieszkaniu również metamfetaminę.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Dzielnicowi zatrzymali dwie osoby z narkotykami.

Policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań na terenie Bolesławca zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mieszkaniec jednego z bloków zgłosił policjantom, że na klatce schodowej leży siekiera. Na miejscu pojawili się dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, którzy ustalili że została ona tam zostawiona przez jednego z lokatorów.

Interweniując mundurowi wyczuli charakterystyczny zapach marihuany więc dokonali kontroli wszystkich osób znajdujących się w jednym z mieszkań bloku, w którym podejmowali wcześniejsze działania.

Podejrzenia dzielnicowych potwierdziły się i zabezpieczyli oni dwa rodzaje narkotyków.

W związku z posiadaniem środków odurzających zostały zatrzymane dwie osoby, 23-letnia mieszkanka Bolesławca i mieszkaniec powiatu lwóweckiego, również w wieku 23 lat.
Policyjny technik kryminalistyki w wyniku przeprowadzonych testów potwierdził, że zabezpieczone substancje to metamfetamina i marihuana.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites