Zatrzymany za grożenie

Do 5 lat więzienia grozi natomiast 42-letniemu bolesławianinowi, który groził i próbował zmusić do zmiany zeznań swoją byłą konkubinę. Mężczyzna dwukrotnie dopuścił się tych przestępstw. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Areszt za groźby i wymuszanie zmiany zeznań przy użyciu przemocy.

Policjanci z Bolesławca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie dwóch przestępstw. Jego ofiarą jest była konkubina. Sprawca trafił do aresztu na 3 miesiące, o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Mundurowi z bolesławieckiej jednostki Policji zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzanego o grożenie i wymuszanie zmiany zeznań. Ofiarą działań przestępczych zatrzymanego jest jego była konkubina.

Z ustaleń policjantów wynika, że mieszkaniec Bolesławca groził kobiecie a także chciał wpłynąć na jej zeznania używając wobec pokrzywdzonej przemocy.

Na podstawie zebranego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego sąd zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites