Zatrzymany złodziej

Nowogrodzcy policjanci zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Ale jeszcze przed doprowadzeniem go do aresztu funkcjonariusze udowodnili mu 2 nowe przestępstwa kradzieży, za które grozić mu będzie dodatkowo do 5 lat więzienia.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Mężczyźnie poszukiwanemu za oszustwo policjanci udowodnili dwa kolejne przestępstwa.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mundurowi z Nowogrodźca udowodnili 37-latkowi popełnienie kolejnych przestępstw.

Policjanci z bolesławieckiej jednostki Policji zatrzymali mieszkańca Nowogrodźca, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności w związku z oszustwem jakiego się dopuścił.

W wyniku czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu ustalono, że poszukiwany ma związek z 2 kolejnymi przestępstwami.

Zatrzymany w październiku br. na terenie Nowogrodźca dokonał kradzieży telewizora i torby z dokumentami a kilka dni później jego łupem padł rower. Podejrzany przedmioty zdobyte w wyniku przestępstw sprzedał przypadkowym osobom.

37-latek, jeszcze przed doprowadzeniem do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze, usłyszał 2 zarzuty dotyczące kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites