Złodziej filantrop?

34-letni mieszkaniec gminy Nowogrodziec okazał się nietypowym złodziejem. Ukradł z jednego z garaży rower, ale zostawił w nim dwa inne. Niestety one też były wcześniej skradzione. Tożsamość rzekomego filantropa ustalili policjanci z Nowogrodźca. Grozić mu będzie kara więzienia bądź grzywna.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

Ukradł rower z garażu ale w zamian zostawił dwa inne, też kradzione – sprawca usłyszał 3 zarzuty.

Policjanci z Nowogrodźca ustalili sprawcę 3 kradzieży rowerów. Wszystkie jednoślady zostały odzyskane. 34-letni mężczyzna usłyszał zarzuty.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowogrodźcu ustali sprawcę 3 kradzieży. Łupem złodzieja za każdym razem padł rower. Do wszystkich zdarzeń doszło w listopadzie na terenie gminy Nowogrodziec.

Pierwszy jednoślad został skradziony z garażu, dwa kolejne zniknęły spod budynków, do których właściciele weszli tylko na chwilę.

W miejscu popełnienia jednej kradzieży 34-latek pozostawił dwa rowery pochodzące z innych kradzieży. Trzeci rower został znaleziony przez Straż Miejską w zaroślach.

34-letni mieszkaniec gminy Nowogrodziec, który usłyszał zarzuty w tej sprawie jest dobrze znany lokalnej Policji. Sprawcy grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywna do 5 tys. złotych.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites