Złodziej rowerów

Bolesławieccy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który ukradł dwa rowery. Te zostały odzyskane, ale nie wiadomo było, do kogo należą. Dopiero kilka dni póżniej na Komendę przyszedł mężczyna, by zgłosić kradzież tych rowerów. Mógł zatem od razu zabrać je ze sobą. A złodziejowi grozić będzie kara więzienia do 5 lat.

Komunikat KPP w Bolesławcu:

30-latek usłyszał kolejny zarzut dotyczący kradzieży.

Bolesławieccy policjanci odzyskali dwa kolejne rowery, które padły łupem złodzieja. Podejrzany przyznał się do kradzieży, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze bolesławieckiej Policji prowadząc czynności w sprawie kradzieży zabezpieczyli dwa rowery. Mundurowi próbowali ustali skąd pochodzą jednoślady zabezpieczone u przestępcy ponieważ nikt nie zgłosił ich kradzieży. Kiedy policjanci szukali właściciela do bolesławieckiej jednostki zgłosił się mężczyzna zgłaszający kradzież rowerów.

Jakież było zdziwienie pokrzywdzonego kiedy w komendzie zobaczył swoją własność. Okazało się, że właściciel kradzież jednośladów o wartości 700 złotych przyszedł zgłosić z kilkudniowym opóźnieniem a policjanci podczas zatrzymania 30-latka zdążyli już odzyskali jego rowery.

Sprawcy kradzieży kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp.szt. A.Kublik-Rościszewska
Oficer Prasowy KPP Bolesławiec

szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites